Mieszkania Nowe Kraków

Jeśli szukasz wspaniałego mieszkania w Krakowie to kapitalnym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, jakie zostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu kapitalnych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale mające podwyższoną energooszczędność. Na domiar tego będą one miały osprzęt elektryczny oraz grzejniki i parapety z konglomeratu. Na domiar tego wszystkie ściany pozostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie wyposażony w idealną windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w olśniewające rolety zewnętrzne. Bezsprzecznie cały teren osiedla zostanie ogrodzony oraz zamknięty, a również objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał niezwykły plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę doskonałe miejsce, które warto zakupić, a na pewno nikt z tego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – na domiar tego w nowym mieszkaniu to perfekcyjne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to imponująca, oddana już inwestycja, która jest umieszczona jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten niesamowity obiekt jest wyposażony między innymi w windę oraz garaż, a także dostęp do Internetu. Oprócz cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Poza tym na terenie obiektu postawiony jest plac zabaw, a nadto w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę kapitalne miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas współczesne oraz nadzwyczajnie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to doskonałe miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając tutaj nic Cię nie rozczaruje. Postaw na luksus oraz gigantyczną wygodę i żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w pokojowej okolicy oraz sympatycznym sąsiedztwie to wspaniałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całym Krakowie. W tej chwili w sprzedaży jest 4 gotowe doskonałe budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla zorganizowany jest niezmiernie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte perfekcyjne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych gwarantują wysoki komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu oraz internetu, a oprócz cały teren jest ogrodzony i chroniony. Prócz tego mamy dostęp do wspaniałego placu zabaw dla dzieci. Bardzo dobrym czynnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Następującym ogromnie interesującym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli pragniesz mieszkać w tak cudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to idealne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, mające kapitalną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę wspaniałym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Na pewno w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt został tak dokonany, że zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehuczna okolica mająca czyste powietrze oraz porywający mikroklimat. Odnajduje się ona blisko Parku Jurajskiego, będącego obecnie enklawę nieskażonej przyrody oraz prawdziwego piękna. Można korzystać z terenów wymarzonych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza ubytku dostępu do wszelakich usług, które oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla przewidziana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Tak aby odłączyć osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów zaplanowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę olśniewającym rozstrzygnięciem dla nas oraz całej naszej rodziny. Wspaniała lokalizacja, przepiękna okolica sprawi, że każdy będzie bardzo zadowolony z mieszkania w owym przepięknym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

O ile pragniesz zamieszkać w Krakowie oraz dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to olśniewającym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to ustronna willa w jakiej zaprojektowano jedynie pięć komfortowych, niesłychanie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się współczesną, stylową architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to na prawdę cudowne miejsce, które w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty mają kolosalne balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku opracowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki limitowany jest tylko dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc kapitalne miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ładnej okolicy i w miejscu, które zapiera dech w piersiach